Skip to main content

Jesteśmy wiodącym na świecie dostawcą rozwiązań magazynowych. Wspieramy naszych klientów przez cały cykl ich potrzeb związanych ze składowaniem, od wstępnego planowania po montaż oraz bieżące przeglądy i serwisy.

Jesteśmy częścią Gonvarri Material Handling, obok innych czołowych marek branży takich jak; Constructor, Kasten, Stålteknik i Kredit.

Dostarczamy najnowocześniejsze, innowacyjne rozwiązania do magazynowania, aby mieć pewność, że zawsze  spełnimy potrzeby naszych klientów, niezależnie od ich wymagań dotyczących magazynowania. Obszar naszego działania obejmuje prawie wszystkie kontynenty, na których pomagaliśmy wiodącym markom jak i pionierskim małym przedsiębiorstwom, zawsze zapewniając naszym klientom dostęp do globalnej wiedzy i wsparcia. Dążymy do opracowania rozwiązań magazynowych, które pomagają naszym klientom pracować szybciej i wydajniej, a jednocześnie przynoszą im większe zyski. Mówiąc wprost, sprawiamy, że wszystko działa!

Zadowolenie klienta jest naszym celem! Aby je osiągnąć blisko współpracujemy z naszymi klientami i opracowujemy rozwiązania, które będą im odpowiadać w każdym szczególe i są dostosowanym do każdego ich wymagania. Rozwiązania, które nie tylko są nowoczesne ale będą również efektywnie dopasowywać się do dynamicznie zmieniającego się środowiska pracy.

Aby dowiedzieć się więcej o nas, wybierz swój obszar zainteresowania z poniższych opcji.