Skip to main content

Zarządzanie magazynem i dokładna kontrola stanu zapasów stały się ważniejsze w magazynowaniu i logistyce. W automatycznym magazynowaniu większą rolę odgrywa wykorzystanie systemów kontroli zapasów i ich zdolność do dopasowania się do innych operacji firmy.

TCPlus jest systemem WMS opartym na Windows, który został opracowany do użytku z automatycznymi regałami magazynowymi, ale również może pracować jako samodzielny system lub może być łatwo zintegrowany z istniejącym systemem ERP. Jest to kompletny system WMS, który może być stosowany, gdy w magazynie znajdują się zarówno regały automatyczne jak i regały statyczne. Kompletacja będzie odbywać się za pomocą terminali przenośnych  (PDA).

TCPlus dla regałów automatycznych  

TCPlus WMS został opracowany do stosowania z regałami automatycznymi jako samodzielny system WMS lub możliwością pełnej integracji z systemem ERP. Oprogramowanie zarządza pozycjami magazynowymi, miejscami składowania, stanami zapasów i umożliwia kontrolę oraz operacje magazynowe od uproszczonej inwentaryzacji do jednoczesnego kompletowania kilku zamówień (batch-picking). Przeczytaj więcej....