Skip to main content

Nowa nazwa dla wzmocnienia pozycji czołowego producenta wyrobów magazynowych

W styczniu 2018r. Firma Gonvarri Steel Services zakończyła proces przejmowania Constructor Group A/S.

Gonvarri Material HandlingW związku z tym z przyjemnością ogłaszamy, że nazwa naszej grupy zmieniła się na Gonvarri Material Handling (GMH). GMH będzie kontynuować działalność lokalną w ramach uznanych marek; Dexion, Kasten i Constructor w Europie i na Świecie.

Nowy właściciel dodatkowo wzmacnia pozycję grupy jako wiodącego dostawcy rozwiązań do przechowywania i transportu materiałów, dostarczając wiedzę i zasoby niezbędne do dalszego wzrostu i rozwoju grupy. Firma Gonvarri Steel Services ma główną siedzibę w Madrycie i 36 fabryk w 17 krajach na całym świecie.

W 2017r. Gonvarri Steel Services wygenerował przychody w wysokości niemal 3 mld EUR. Firma jest globalnym liderem w branży przetwórstwa stali i według Franka Pohl, Prezesa GMH i Dyrektora Zarządzającego Dexion GmbH, jest idealnym partnerem:

"Jestem przekonany, że Gonvarri, ze swoim wieloletnim doświadczeniem w produkcji i przetwórstwie wyrobów stalowych, a także dzięki swojej obecności na całym świecie, jest idealnym nowym właścicielem. Z niecierpliwością czekam na współpracę z Gonvarri, aby lepiej służyć naszym klientom i dalej rozwijać naszą dobrą pozycję na rynku. "

O Gonvarri Material Handling

  • Firma Gonvarri Material Handling składa się z marek Constructor, Kasten i Dexion i jest jednym z wiodących wytwórców i producentów rozwiązań magazynowych.
  • Grupa Gonvarri Material Handling ma silną i długoletnią historię oraz bogate zasoby wiedzy, umożliwiające klientom dostęp do globalnej wiedzy i doświadczeń z zakresu rozwiązań magazynowych.
  • Dzięki ogólnoświatowemu zasięgowi, grupa pomogła w rozwoju niektórym wiodącym światowym markom i wielu pionierskim przedsiębiorstwom.
  • Celem grupy jest wspieranie klientów i partnerów od etapu planowania poprzez montaż po bieżącą obsługę i serwisowanie wyposażenia magazynowego.
  • Więcej informacji można znaleźć na stronie www.gonvarri-mh.com
Powiązane wiadomości
Najnowsze wiadomości